Poisťovňa Aegon

Poisťovňa Aegon

Aegon je jednou z najväčších finančných skupín na svete. Má viac ako 170 rokov tradícií a zamestnává 29 000 zamestnancov vo viac ako 20 krajinách po celom svete. V rámci Zelenej pošty AEGON využíva odosielanie papierových listov cez Zelenú tlačiareň a postupne elektronizuje zákaznickú komunikáciu.

Ako ste posielali papierovú poštu pred tým, ako ste začali používať Zelenú tlačiareň?

Poštu sme tlačili a zasielali manuálne internými kapacitami. Non stop bežali chodbové tlačiarne, vymieňali sa tonery, dopĺňali sa hlavičkové papiere, objednávali sa obálky. Mali sme pracovnú pozíciu, ktorej úlohou bolo celý deň baliť listy.

“ U Zelenej tlačiarne je veľkým prínosom uvoľnenie kapacít na odbornú prácu, odťaženie tlačiarní a úspora nákladov na tonery.”

Čo vás v AEGONe viedlo ku zmene?

Chceli sme klientovi priniesť možnosť mať prístup k svojim dokumentom kedykoľvek ich potrebuje bez toho, aby musel so sebou nosiť zložku papierov. Taktiež sme chceli odbúrať kvantum administratívnej práce spojenej so zasielaním listov a obmedziť spotrebu papiera s ohľadom na životné prostredie.
Pri Zelenej tlačiarni sme privítali jednoduchosť a flexibilitu riešenia.   

Aké sú prínosy Zelenej pošty ako celku a nástroje Zelenej tlačiarne?

Pre nás ako spoločnosť je to úspora nákladov na tlač a poštovné a zároveň tým šetríme lesy, veľmi vítame paper free proces. Pre klienta je to prehľadnosť jeho dôležitých dokumentov, ktoré má na jednom mieste kedykoľvek k dispozícii, má možnosť pripomienok k platbám, prehľadnosť správ , jeho financií a pod. Pri Zelenej tlačiarni je veľkým prínosom uvoľnenie kapacít na odbornú prácu, odťaženie tlačiarní a úspora nákladov na toner.

Paula Bališová Aegon Slovensko www.aegon.sk

Vyskúšajte poslať listy cez Zelenú poštu

Pomôžeme Vám dostať modernú poštu do firmy a ušetriť náklady na poštovné aj mzdy.

Kontaktujte nás s dopytom