Posielajte papierové listy rýchlejšie

Úspešne zaslaných viac ako 0 odoslaných zásielok

Šetríme firmám čas a náklady s posielaním tisícok zásielok už 12 rokov, vďaka čomu môžu administratívnu prácu vymeniť za odbornú. Ani vy už nemusíte tlačiť papierové listy, lepiť obálky či stáť v rade na pošte. Všetky listy pošleme za vás.

Klienti Zelenej pošty

Výhody Zelenej pošty

Úspora času a nákladov

Listy odošlete rýchlo a jednoducho nech ste kdekoľvek. Už žiadne tlačenie listov, obálkovanie a strácanie času chodením na poštu. My to spravíme za vás a ušetríte čas aj peniaze.

Archív zásielok 24/7

Chcete vedieť čo a kedy ste poslali? Už nemusíte loviť v pamäti. Všetku vašu odoslanú poštu máte na jednom mieste, prístupnú kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Udržateľnosť

Prispejte aj vy k udržateľnosti a šetrite prírodu s nami. Dokumenty tlačíme vo veľkokapacitných tlačiarňach a na zber dennej pošty používame elektrické autá.

Bezpečnosť

S vašimi dátami a citlivými údajmi narábame nanajvýš bezpečne. Dokumenty odoslané cez Zelenú poštu majú rovnaké právne účinky, ako keď sú odoslané bežnou cestou.

Posielajte tisícky listov priamo z kancelárie.
Vyberte si spôsob, ktorý vám vyhovuje

 • Aplikácia Zelená tlačiareň

  Stiahnite si aplikáciu do vášho počítača, zaregistrujte sa a posielajte tisícky listov v priebehu pár minút. Listy do aplikácie môžete pridávať priamo z plochy vášho počítača v pdf formáte.

 • Web stránka

  Bez registrácie alebo s registráciou. Ak chcete mať prehľad o vašich odoslaných zásielkach, odporúčame vytvoriť si na našej stránke účet. Ak uprednostňujete možnosť rýchleho odoslania listu bez archivácie, môžete tak spraviť bez registrácie.

 • API

  Automatizujte posielanie zásielok naplno a integrujte si Zelenú poštu priamo do vašej aplikácie. Prepojiť ju môžete so systémami SAP, CRM alebo akoukoľvek inou aplikáciou, ktorá má prístup na internet.

Zelená pošta sa kompletne postará o vašu firemnú korešpondenciu

je užitočným pomocníkom pre živnostníkov, firmy, mestá, obce a samosprávy, pretože umožňuje niekoľko činností naraz:

 • Rýchle a jednoduché odosielanie pošty odkiaľkoľvek
 • Efektívna realizácia marketingových kampaní
 • Detailný reporting a archivácia
 • Automatizácia a integrácia s firemnými systémami

Známky? Tie nechajte zberateľom.

Vyskúšajte poslať vašu prvú zásielku. Potrebujete k tomu poznať len adresu a trvá to len 1 minútu vášho času.

Napísať list online

Alebo si pozrite ako to funguje?